Newsletter Start / Strony

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Bądź na bieżąco z informacjami o naszych terminach czarterów i informacji co u nas nowego.

W ciągu roku na naszej stronie internetowej pojawiają się najnowsze informacje o wolnych terminach czarteru naszych jachtów i zbliżających się promocjach czy rabatach. Publikujemy m.in. galerie jachtów, wolne terminy czarterów. Jeżeli chcecie być państwo na bieżąco o nich informowany, prosimy o wypełnienie formularza zapisu do newslettera. Co 2 tygodnie będziecie państwo otrzymywać od nas najnowsze wiadomości na podany w formularzu adres e-mail. 

Dodając swój e-mail do listy mailingowej naszego NEWSLETTERA - wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych(imie i e-mail) osobowych w celu przystąpienia do usługi Newsletter, rozumianej jako marketing usług dobre-jachty-solina.pl, a tym samym na otrzymywanie na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacji o naszych usługach i promocjach z tym związanych, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Zapoznałeś się i akceptujesz powyższe informacje. Newsletter wysyłany jest nieodpłatnie. Z subskrypcji newslettera można zrezygnować w dowolnym momencie.

Jesteś jednocześnie świadomy, że swoją zgodę możesz odwołać w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem twoich danych z naszej bazy. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które będzie dokonane na podstawie twojej zgody przed jej wycofaniem.

Przetwarzane przez nas Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom w żadnej formie.

PAMIĘTAJ BY POTWIERDZIĆ SWÓJ E-MAIL PO ZAPISANIU SIĘ DO NEWSLETTERA - na e-mail podany w formularzu przyjdzie link do potwierdzenia

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze siebie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [Jacek Malec właściciel strony dobre-jachty-solina.pl, tel: +48 601 402 803, e-mail e-mail: matimore2017@outlook.com].

Zapisz się do newslettera